62-020 Swarzędz, ul.Kórnicka 214

Telefon: 605 888 175

O NAS

KRAINA MaŁYCH STÓPEK

O nas!

Witamy w Krainie Małych Stópek – krainie, w której potrzeby Państwa dziecka są dla nas najważniejsze. W naszym żłobku Wasze pociechy znajdą się pod opieką wykwalifikowanej kadry pracowniczej, tj. pedagogów opiekuńczo – wychowawczych, nauczycieli wychowania przedszkolnego, doświadczonych opiekunek dziecięcych oraz personelu medycznego. Zapewniamy ciepłą i przyjazną atmosferę oraz dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dziecko czuło się u nas bezpiecznie i dobrze – jak u mamy. Naszym głównym założeniem jest indywidualne podejście do każdego malucha, dlatego w naszym żłobku dostosowujemy rytm dnia do rytmu dnia Waszych milusińskich. Podstawą naszej pracy jest zabawa z dzieckiem, poprzez którą stymuluje ono rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny. W naszym żłobku panuje domowa atmosfera, gdzie czas rozłąki mija szybko i radośnie wśród rówieśników i dobrej zabawy.

 

NASZA FILOZOFIA

Najważniejsze to zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństa i spokoju. Dlatego nasz wykwalifikowany personel pedagogiczny dba aby dziecko czuło się jak w domu. Zapewniamy zabawy na cał spędzony dzień Państwa malucha u nas. Rytm dnia w naszym złobku dostosowywany jest do rytmu dnia Waszych milusińskich.

NASZA MISJA

Przede wszystkim zapewnić Państwa maluchom opiekę i bezpieczeństwo.

Nasz żłobek mieści się w spokojnej dzielnicy na obrzeżach Swarzędza, w Zalasewie na ulicy Kórnickiej 214
Lokal, w którym znajduje się żłobek jest dostosowany do wymagań zawartych w Ustawie Żłobkowej z dnia 4 lutego 2011. Przed żłobkiem znajduje się duży parking umożliwiający bezpieczne pozostawienie samochodu.


Nasz żłobek dostał  pozytywną opinię Sanepidu, Straży Pożarnej oraz został wpisany do  rejestru żłobków Miasta i Gminy Swarzędz

Oferujemy 2 sale zabaw dostosowane do wieku dzieci.
W salach wyznaczone jest miejsce do zabawy i higienicznego spożywania posiłków, a miejsce do odpoczynku znajduje się w osobnej sali sypialnianej. Dwie toalety dostosowane są do potrzeb dzieci starszych i młodszych.